Co je to Ego-n®?

Chcete, aby vám dům vařil kávu, aby na vás ze stěny v ložnici, na WC a dalších místech blikal displej a lednička vám řekla, že už další pivo ne? Pokud ANO, tak dále nečtěte. Takto Ego-n® nepracuje. Ego-n® vám ponechává váš život, vaši schopnost a právo rozhodovat se a žít, aniž byste na elektroniku narazili na každém kroku.
 
Elektroinstalace Ego-n® není složitou multimediální hračkou, či centrálním a zranitelným počítačem v rozvodné skříni. Je skutečnou elektroinstalací, která však umí mnohem více, než-li běžné vypínače a zásuvky. Je vyvinuta, aby přinášela pohodlí, úspory a bezpečnost chytrého domu s automatickým provozem na pozadí vašeho života, aniž by byla vidět.
 
Nabízíme vám inteligentní ektroinstalaci jako standard, který by principiálně neměl chybět v nabídce u žádného projektu moderní rezidenční stavby. Určitě by měl být obsažen v projektu nízkoenergetického nebo pasivního domu, u kterých jsou moderní technologie a úspory energií přímo podstatou.
 
Inteligentní elektroinstalace Ego-n® od ABB vám umožní vybrat si takové řešení, které bude rozsahem a funkčností vyhovovat přesně vašim potřebám a nárokům.
 
Ego-n® nemusí nutně ovládat celý dům. Může být stejně dobře využit i jako částečné řešení instalace, jedná-li se například pouze o rekonstrukci ovládání žaluzií nebo topení ve vašem domě.
 
Společnost ABB je pro vaši nemovitost zárukou solidnosti a kvalitních elektroinstalačních materiálů s vysokou životností. Důvěřujte nadnárodnímu výrobci s více jak 140letou tradicí, který nabízí ucelená špičková rešení pro elektroinstalace.

 

Vzorový rozpočet elektroinstalace Ego-n®     Vzorovy_rozpocet_elektroinstalace_Ego_n__pro_RD.pdf

 

 

 

Více informací na stránkách