Control4

 

Control4 je plnohodnotný, praktický a spolehlivý systém domácí automatizace, jehož cena se vejde do každého rozpočtu. Je jednoduše a neomezeně rozšiřovatelný, takže můžete začít se základním systémem a postupně přidávat další funkce, tak jak to vyhovuje vašemu životnímu stylu a rozpočtu.

Control4 je tu pro vás, aby ovládání zjednodušilo a zpříjemnilo váš každodenní život.

V Control4 se snažíme složité ovládání moderních inteligentních domů zjednodušit a učinit jej dostupným. Snažíme se, abyste mohli ovládat prakticky cokoli ve svém domě od televize přes termostaty až po zámek dveří bez ohledu na to kde jste. A to vše za použití jednoho intuitivního rozhraní. To je skutečně inteligentní ovládání vhodné pro inteligentní dům. V Control4 věříme, že život je jednodušší, když vše spolupracuje. Control4 je moderní řídící systém spojující v sobě ovládání jak AV techniky a médií, tak domovních technologií jako jsou například klimatizace, topení, větrání, osvětlení či garážová vrata.

Snadno instalovatelný

Produkty Control4 je snadné nainstalovat do nových i stávajících domů. Control4 využívá jak drátové, tak bezdrátové technologie, takže nemusíte sekat do zdí či zcela rekonstruovat svůj dům. Kompletní řešení pro ovládání domu může být nainstalováno a naprogramováno během několika dnů. Takže si ho můžete hned začít užívat.

Jednoduchý na používání

Řešení Control4 usnadňují každý den. Vezmeme veškerou technologii ve vašem domě a zařídíme, aby spolupracovala, a to zcela bez vaší námahy. Můžete snadno ovládat světla, zabezpečení, hudbu a zábavu ve svém domě bez tuctu ovladačů, bez znalosti programování či knihovny plné návodů.

Více informací na stránkách