iNELS RF Control : bezdrátová elektroinstalace

Systém bezdrátového ovládání iNELS RF Control představuje jedinečné řešení elektroinstalace při rekonstrukci domu či bytu nebo rozšiřování elektroinstalace. Instalace se provádí jednoduše bez jakéhokoliv bourání či sekání do zdí. Jednotky (prvky) se mohou instalovat přímo do vhodné instalační krabice, do krytu osvětlení, rozvaděče a všude tam, kde Vám to instalace dovoluje. 

S iNELS RF Control nejste závislí na umístění vypínače, např. když přesouváte nábytek. Bezdrátový vypínač můžete přilepit na sklo, připevnit na trám, či jen položit na noční stolek a kdykoliv snadno přemístit.

Klíčenku - přenosný ovladač, budete mít vždy po ruce! Ovládání světel z terasy anebo otevírání garáže? Neni problém! Univerzální vysílací modul převádí až 4 bezpotenciálové externí vstupy (tlačítka) na RF signál a tím umožňuje připojení do systému stávajících přístrojů: domovních vypínačů či tlačítek, senzorů EZS (PIR, kouřový, dveřní detektor,...), zvonků, apod.

Ochrana majetku a bezpečí. Záplavový, teplotní, požární detektor či detektor úniku plynu dá pokyn aktoru, který zavře přívod vody, plynu, spustí ventilaci, apod. Montáž přijímačů (prvků) do instalační krabice, pod stávající vypínač, do krytu osvětlení, do podhledu nebo na DIN lištu do rozvaděče. Elegantní nástěnné ovladače v plastovém, skleněném, dřevěném, kovovém a žulovém provedení.

 

Více informací na stránkách