iNELS BUS System - sběrnicová elektroinstalace

Sběrnicové řešení iNELS BUS System představuje jedinečné řešení elektroinstalace tehdy, když stavíte nový dům nebo provádíte kompletní rekonstrukci. Systém nabízí širokou škálu funkcí, která přináší uživateli domu příjemný komfort. Dále umožňuje integrovat jednotlivé technologie v domě, což kromě již zmíněného komfortu přináší také úspory. Způsob ovládání je také možné v průběhu času přizpůsobovat požadavkům uživatele a elektroinstalaci lze dále rozšiřovat.

Velmi oblíbené je využívání aplikací do smartphonů nebo tabletů, které představují efektivní a přehledný způsob kontroly nad domem v době Vaší nepřítomnosti.

S iNELS BUS System jste schopní integrovat většinu technologií v domě a vhodnou regulací šetřit Vaše peníze za energie. Nemusíte se zajímat, zda je léto nebo zima. Jednoduše nastavíte požadovanou teplotu v místnosti a dům již automaticky ví, co má dělat. Úspory provází celou myšlenku inteligentního bydlení. Dům je schopný vypnout osvětlení a vytápění v místnosti v době nepřítomnosti, v zimě vytáhne žaluzie, čímž umožní prohřívání domu slunečními paprsky či naopak v létě dříve zatáhne žaluzie a omezí tak četnost spínání energeticky náročné klimatizace.

Neopomenutelná je ochrana majetku a bezpečí. Záplavový, teplotní, požární detektor nebo detektor úniku plynu dá pokyn, který zavře přívod vody, plynu, spustí ventilaci apod. Užitečná je také funkce simulace přítomnosti v době, kdy jste na dovolené.

Při ovládání elektroinstalace můžete využít nástěnné vypínače, skleněné dotykové vypínače, dotykový displej, smartphone, tablet, počítač či televizní obrazovku. Tím si tak zachovat konvenční způsob ovládání a doplnit jej o možnost ovládání celého domu z jednoho místa.

Užíváte si rádi hudby, sledování filmů či prohlížení fotek? S multimediální nástavbou budete mít všechna tato data přístupná kdekoliv v domě.

Navíc můžete dětem ve vedlejším pokoji vypnout televizi a ovládat celý dům přes TV obrazovku.

 

Více informací na stránkách